STIERLI-BIEGER


Stierli-Bieger AG navrhuje a vyrábí univerzální horizontální ohýbací a rovnací stroje, soustružnické a ukládací systémy. První ohýbačka byla vyrobena v roce 1936 a od té doby prošla nepřetržitým vývojem. Dnes je společnost Stierli-Bieger AG jedničkou na trhu s horizontálními ohýbacími a rovnacími stroji.

Jeho zákaznická základna zahrnuje průmysl zpracování kovů a známé výrobce oceli, výrobci strojů, lodí a železnic po celém světě.

Naši zaměstnanci mají k dispozici velký výrobní prostor a moderní technologie. Máme vlastní vývoj, výrobu, montáž, marketing, prodej a servis a úzce spolupracujeme s vybranými dodavateli.

Všechny ohýbací stroje Stierli jsou dodávány s prohlášeními o shodě CE. Jako rodinná firma ve své třetí generaci přikládáme našemu systému kvality zvláštní důraz a poskytujeme zákazníkovi záruku trvalého partnerství s veškerou bezpečností, kterou přináší.


Stránky výrobce

https://www.stierli-bieger.com/en.html

Ohýbací lis 85HE

Horizontální lis Stierli 85HE je univerzální a kompaktní ohýbací a rovnací lis mezi jehož patří jednoduché ovládání, rychlá výměna nástrojů a mobilita zařízení.
Speciálně mazaný hydraulický beran je bezúdržbový. Maximální pracovní výkon činí 85kN a zdvih 120mm.

 

 

Prospekt v  PDF

 

 

Ohýbací a rovnací lis 120HE

Horizontální lis Stierli 120HE je univerzální a kompaktní ohýbací a rovnací lis mezi jehož patří jednoduché ovládání, rychlá výměna nástrojů a mobilita zařízení. Výška nástrojů 130mm.
Speciálně mazaný hydraulický beran je bezúdržbový. Maximální pracovní výkon činí 120kN a zdvih beranu činí 0 - 170mm.

 

 

Prospekt v  PDF

 

 

Ohýbací a rovnací lis 220HE

Horizontální lis Stierli 220HE je univerzální a kompaktní ohýbací a rovnací lis mezi jehož patří jednoduché ovládání, rychlá výměna nástrojů a mobilita zařízení. Výška nástrojů činí 130mm.
 Zdvih beranu činí 0 – 200mm.
Speciálně mazaný hydraulický beran je bezúdržbový. Maximální pracovní výkon činí 220kN.

 

 

Prospekt v  PDF

 

 

Ohýbací a rovnací lis 420HE

Horizontální lis Stierli 420HE je univerzální a kompaktní ohýbací a rovnací lis mezi jehož patří jednoduché ovládání, rychlá výměna nástrojů a mobilita zařízení. Výška nástrojů činí 200mm.
Zdvih beranu činí 0 – 300mm.
Speciálně mazaný hydraulický beran je bezúdržbový. Maximální pracovní výkon činí 420kN.

 

 

Prospekt v  PDF

 

 

Ohýbací a rovnací lis 820HE

Horizontální lis Stierli 820HE je univerzální a kompaktní ohýbací a rovnací lis mezi jehož patří jednoduché ovládání, rychlá výměna nástrojů a mobilita zařízení. Výška nástrojů činí 300mm.
Zdvih beranu činí 0 – 340mm.
Speciálně mazaný hydraulický beran je bezúdržbový. Maximální pracovní výkon činí 820kN.

 

 

Prospekt v  PDF

 

 

Manuální ovládání (HE)

Manuálním ovládáním je možné osadit všechny stroje Stierli. Jednoduché ovládání bylo prověřeno desítkami let používání. Snadné nastavení sdvihu umožňuje přesný pohyb beranu při ohýbání a rovnání. 

 

Prospekt v  PDF

 

 

NC ovládání (CNC)

Moderní ovládání pomocí dotykového barevného displeje. Požadovaného úhlu ohybu je dosaženo zadáním hodnoty posuvu beranu vůči ohýbací matrici. Do paměti stroje je možné uložit 200 programů, každý po 15 ohybech. Ke stroji je možné připojit NC ovládaný zadní doraz až 3000mm 

 

Prospekt v  PDF

 

 

CNC ovládání (CNC-WP)

Během ohýbání probíhá automaticky měření ohybu čidly umístěnými v nástroji. Na základě odměřování stroj sám provádí korekci a ohnutí do požadovaného úhlu. Programy je možné tvořit na displeji stroje nebo posílat z PC. 

 

Prospekt v  PDF