KROMBACH® Kulové kohouty

Výrobky značky  Krombach  vynikají již přes 60 let svou  bezpečností, spolehlivostí a dlouhou trvanlivostí. Krombach armatury  nalezneme v chemickém průmyslu,elektrárenství,  ropném a plynárenském průmyslu, ale rovněž i ve vodním hospodářství a ochraně přírody.

KROMBACH® kulový kohout s kovovým těsněním

Krombach® kulový kohout s kovovým těsněním - ideální pro rafinérie, elekrárny a průmysl zpracovávající olej a plyn .

Kovově těsnící Krombach; Kulový kohout s přesným těsnícím systémem eliminuje potřebu lapování koule a sedla v párech. To znamená, že koule a těsnicí skořepiny jsou zaměnitelné se stejnou jmenovitou velikostí a designem, takže není nutná jednorázová výroba. Další vlastností těsnícího systému je jeho samočištění. To odstraňuje přebytečné částice, minimalizuje úniky a prodlužuje životnost produktu. Dalšími důležitými vlastnostmi jsou požárně bezpečné provedení a různé možnosti ovládání kulového kohoutu ručně nebo automaticky. Kovové těsnění Krombach®; Kulový kohout splňuje zkušební normy dle API 598, EN 12266 část 1+2 s netěsností A. Aby bylo zajištěno splnění často zvýšených požadavků na těsnost nádob - uzavíracích ventilů - často také vakuová těsnost -  kategorie úniku „BubbleTight“ také splňuje zvýšené zkušební tlaky nebo vakuové testy. 

Specifikace:
Velikosti: DN15 až 400,  NPS ½” až 16” 
Jmenovitý tlak: PN6 až PN400,  ASME třída 150 až třída 4500

Produkt als PDF Downloaden

 

KROMBACH® kulový kohout s měkkým těsněním

Kulové kohouty Krombach® s měkkým sedlem se vyznačují vyměnitelnými součástmi, hřídelí odolnou proti výbuchu, optimálním přenosem točivého momentu a těsností v obou směrech proudění.

Naše kulové kohouty Krombach s měkkým sedlem jsou k dispozici ve dvoudílném provedení nebo jako kompaktní kulový kohout s plným nebo zmenšeným vrtáním a vrtáním do T nebo L pro 3cestné kulové kohouty. Ideální pro nejvyšší nároky v chemickém průmyslu. 

Kompaktní kulové kohouty Krombach® pro upnutí se šroubovacím kusem, typ 1045.1

Kompaktní kulové kohouty Krombach® pro upnutí mezi příruby PN 16 až PN 40

Těleso se šroubovacím dílem, plný průchod, požárně bezpečné provedení, s antistatickým řešením, hřídel odolná proti vyražení, s montážní přírubou pro servomotory dle DIN ISO 5211, s ručním ovládáním pákou.

Rozměry přírubového připojení dle DIN 2501. Celková délka dle EN 558-1, řada 11.  

 

Produkt als PDF Downloaden

 

KROMBACH®kompaktní kulový kohout s měkkým těsněníním typ 1045

Kompaktní kulový ventil Krombach® s měkkým sedlem Typ 1045

Kompaktní kulové kohouty Krombach® s měkkým sedlem, typ 1045, jsou k dispozici ve dvou nebo třídílném provedení nebo jako těleso s vloženými díly a mají následující vlastnosti:
Celovrtané, ohnivzdorné provedení * Antistatické, nevodivé, neprofouknutelné vřeteno, s montážní přírubou pro pohon dle DIN-ISO 5211 * Ruční provoz * Rozměry příruby dle DIN 2501. Rozměry dle EN 558-1, řada 11

 Produkt als PDF Downloaden

 

KROMBACH® kulový kohout s měkkým těsněním,dvoudílné provedení typ 1025/1035

Krombach® kulový kohout s měkkým sedlem, dvoudílné provedení, typ 1025 / 1035

Kulový kohout Krombach® s měkkým sedlem, dostupný ve dvoudílném provedení s následujícími vlastnostmi:
Přírubové připojení PN 16 až PN 40, dvoudílné pouzdro, celovrtané, ohnivzdorné provedení * antistatické, nevodivé vřeteno odolné proti vyražení, s montážní přírubou pro pohon dle DIN ISO 5211, s ručním ovládáním * bezúdržbové standardní provedení s odpruženým těsněním vřetena, TA-Luft * celková délka podle DIN EN 558-1, řada 27 nebo 28, rozměry příruby podle DIN 2501, zvýšené čelo podle DIN 2526 tvar C  

Produkt als PDF Downloaden

 

KROMBACH®kulový kohout s měkkým těsněním typ 1000-1030

Kulové kohouty MF PN 16/40

Těleso v třídílném provedení, sendvičová konstrukce, výklopná střední část skříně, těsnicí prvky z PTFE, ovládání ruční pákou

Typy připojení: s přivařovacími konci podle DIN 3239 • se závitovými konci podle ISO 7/1 • s přírubovým připojením podle DIN 2501

Verze: Standardní verze se sníženým průchodem, volitelně s plným průchodem (integrální).

 

Produkt als PDF Downloaden