ETT Verpackungstechnik balicí stroje

ETT nabízí kompletní systémy i jednotlivé moduly, robotická  a paletizační řešení pro koncové, sekundární balení produktů. Systémy jsou vždy navrhovány a vyráběny na míru, podle konkrétních požadavků daného zákazníka.

Balicí stroje

Systémy ETT pro balení na konci linky jsou modulární a dají se tak flexibilně kombinovat. Portfolio ETT zahrnuje osvědčené systémové moduly, jako jsou např. skládače a uzavírače krabic, které se kombinují do balicího systému na míru. Tento modulární koncept zajišťuje optimální poměr cena/výkon.

Varianty:

     → Systémy na skládání a lepení krabic (robotické,              pásové)
     → Jednotky na třídění produktů při balení
     → Balicí a páskovací jednotky
     → Jednotky na balení do pytlů
     → Jednotky na zavírání krabic

Robotické systémy

Balení, transport, distribuční manipulace a paletizace - robotické řešení Vám umožňuje efektivně a flexibilně automatizovat procesy balení na konci procesu, a to i ve stísněných prostorách.

ETT nabízí prostorově úsporné systémy pro různé procesy, jako je nakládání, překládání, balení nebo distribuční manipulace s širokou škálou výrobků. ETT dále nabízí také různé typy paletizačních a depaletizačních zařízení. ETT pokrývá celý proces realizace, od konstrukčního návrhu a výroby až po programování robotického systému. Rychlé, efektivní a přesné - robotické systémy od ETT. 

Výhody:

     → Robotická řešení, která Vám ušetří prostor
     → Možná manipulace s různými druhy výrobků
     → Kompaktnost a variabilnost zařízení
     → Návrh, konstrukci i programování provádí jedna
           společnost - ETT

Paletovací moduly

Stejně jako všechna řešení společnosti ETT jsou i jejich paletizační moduly výkonné, flexibilní a efektivní. Šetrná manipulace s výrobky je jednou z hlavních vlastností paletizátorů ETT.

Varianty:

     → Paletizátory po jednotlivých vrstvách
     → Robotické paletizátory

Stroje pro speciální použití

Jednou z hlavních předností ETT je jejich schopnost rychle pochopit zákazníkovi představy a požadavky a okamžitě vyvinout a realizovat proveditelná řešení pro jejich konkrétní potřeby balení. Tato silná stránka je klíčová pro vývoj a výrobu speciálních zařízení zcela ve vlastní režii.

Proces balení na konci linky začíná v místě, kde výrobek opouští výrobní zařízení, a končí hotovou krabicí nebo paletou. Odborný personál společnosti ETT disponuje kreativitou a odbornými znalostmi, které mu umožňují poskytovat řešení na klíč pro automatizaci tohoto procesu - včetně třídicí jednotky, která nabývá na významu v oblasti balení na

konci linky.

Výhody:

     → Pokrytí všech produktových řad ETT
     → Základ standardních modulů
     → Přizpůsobené a sektorové úpravy
     → Přizpůsobení současným strukturám výrobků