LÖDIGE Procesní technologie

Míchání, granulace, emulgátory, lakování, sušení a reaktory - všech aplikací v oblasti průmyslového míchání a souvisejících procesních technologií pro všechna průmyslová odvětví.

LÖDIGE
Míchačky

Lödige nabízí širokou škálu systémů míchání pro průmysl. Přitom se používají výhradně dynamická míchadla s nuceným oběhem. K dispozici jsou horizontální nebo vertikální míchací systémy. Mimo klasických radlicových míchacích nástrojů je k dispozícii velký výběr modifikovaných míchacích nástrojů. Tím je pro uživatele dosaženo optimální řešení procesu, které zahrnuje otázky enviromentální politiky a energetické náročnosti. Lödige nabízí systémy jak pro dávkovací režim, tak i pro kontinuální aplikace.

 

Stáhnout produktový list v PDF

 

LÖDIGE
Reaktory

Reaktory Lödige jsou dostupné v různych vyhotoveních a jsou navrženy a upraveny podle individuálních potřeb zákazníka. Tím je pro užívatele dosaženo optimální řešení procesu, které zahrnuje i otázky enviromentální politiky a energetické náročnosti.

Stáhnout produktový list v PDF

 

LÖDIGE
Granulátory

Lödige mixing systems are applied in the field of buildup agglomeration.

The mixing tools are hereby generating a mechanical fluid bed. In many cases a liquid serving as a binding agent is added to the primary particles in the fluid bed. The liquid is homogeneously distributed in the material by means of the mixing mechanism. In some cases, the mixing process may be supported by applying of chopper heads. The intensive mixing process makes for multitudinous contacts of the primary particles among each other. The adhesive force will thus become operative, and the primary particles will be combined to granulates/agglomerates. The final size and the grain size distribution can be influenced by the binding agent quantity, residence time, speed and other machine parameters.

PDF download

 

LÖDIGE
Sušárny

Lödige nabízí sušárny v různych provedeních, které jsou speciálně navrženy a přizpůsobené podle produktu a požadavku zákazníků. Lödige staví sušičky pro kontinuální, dávkové nebo ustálené provozy.

 

Stáhnout  produktový list v PDF

 

LÖDIGE
Potahování

Pro povrchovou úpravu :
• Farmaceutik
• Sladkostí
• Potravin
• Katalyzátorů
• Elektronických částí
a jiných surovin.

Vhodná technologie procesu pro konkrétní aplikaci povlaku je závislá na velikosti částic. Potahování jemných častic vyžaduje jiné metody (míchací systémy, fluidizační procesy) než zpracování kusových produktů jako např. tabletek (potahovací zařízení).

Stáhnout produktový list v PDF

 

LÖDIGE
Emulgátory

Our new Dispersing Mixer works in accordance with the practice-proven mixing principle of the Lödige horizontal Ploughshare®-Mixer. Fitted with an homogenisator, it is suitable for processing semisolids and paste-like products like cosmetic and pharmaceutical creams, toothpaste, etc. The homogenisator, flanged in the discharge, is a high-speed rotor-stator system (up to 6000 rpm) of well-known make. The horizontal mixing shaft is fitted with scrapers operating at the mixer wall.

PDF download