CDC Speciální držáky průtržných membrán

Continental Disc Corporation byla založená v roce 1965 a je popředním výrobcem průtržných membrán ve výrobním průmyslovém odvětví po celém světě, včetně nasledujících oblastí použití: chemie, petrochemie, zpracování ropy, farmaceutický, potravinářský průmysl, nápoje a mléčné výrobky, letecký průmysl, plyny, elektronika a v mnohých dalších oblastech. Continental Disc Corporation se zavazuje dodávat produkty, služby a kvalitu, pro vedoucí společnosti, kteří očekávají v oblasti technologií ochrany přetlaku.

Dvojité držáky

Charakteristika: Souprava dvojitého držáka se skládá celkem z pěti součástek: vstupní, středové a výstupní časti držáku a dvojice průtržných membrán. První membrána se montuje mezi středovou a vstupní část držáku, druhá mezi středovou a výstupní.  

Toto uspořádání představuje řešení pro celý řád provozních aplikací, bez nutnosti budovat komplikovanější pojistné potrubí. 

Dvojité držáky je možné použít s následujícimi membránami: 

HPX, ULTRX, LOTRX, UNISERT,7I, RCS

Brožura v PDF

Držáky průtržných membrán pro sanitární aplikace

Charakteristika: Sanitární držáky průtržných membrán. Montáž je speciálně vhodná pro širokou škálu aplikací v procesech, kde je vyžadována  čistota produktů a odolnost proti korozi.

Montáž sanitárních držáků se používá v mlékárenství, při konzervování, farmaceutickém, potravinářském, kosmetickém, chemickém průmyslu a v mnohých dalších průmyslových odvětvích.

Velikosti: 1“ – 10“ (25 mm – 250 mm)
Materiál: nerezová ocel 316, 316L, HASTELLOY®C, MONEL®, INCONEL®

 

Brožura v PDF

Závitové a speciální držáky průtržných membrán

Charakteristika: Speciálně navrženy na použití pro různé typy tlakových "mini systémů", jako jsou: klimatizační systémy, chladící jednotky, hydraulické akumulátory, lahve se stlačeným plynem, přenosné systémy stlačeného vzduchu a laboratorní vybavení. 

Velikosti: 1/4 "- 11/16"
Max. teplota: 400 °F (204 °C).
Materiál: Mosaz, Nerezová ocel,….

 

Brožura v PDF

Držáky Union

Charakteristika: Držáky Union jsou určené pro průtržné tlaky až 6000 psig, v závislosti na velikosti membrány. Všechny velikosti jsou dostupné se závitovým či navařovacím vstupem, v kombinaci s navařovacím, závitovým nebo tlumícím výstupem. Speciální provedení na objednávku. 

Velikosti: 1/2“ – 2“ (12,7 mm – 50,8mm)
Max. teplota: 1000°F (538°C)
Material: Ocel, Nerezová ocel,…

 

Brožura v PDF

Držákové sestavy pro průtržné membrány s plochým sedlem typ UNISERT®

Charakteristika: Mezipřírubové držáky UNISERT®disponují plochým provedením sedla pro použití s membránami MICRO X a Kompozit. Vyrovnávací čepy na držáku odpovídají polohovacím otvorům membrány a zajisťují správnou orientaci membrány v držáku. J-hák, spolu se směrovými šipkami na informačním štítku, ulehčuje správné osazení držáku s membránou mezi potrubní příruby.

Velikosti: 1“ – 36“ (25 mm – 900 mm)
Materiál: Ocel, Nerezová ocel,….

 

Brožura v PDF