UHLMANN Balicí stroje

Uhlmann nabízí zařízení pro finální balení farmaceutických produktů - balení do blistrů a láhviček, následné balení do krabiček, krabic a na palety. Serializační, agregační jednotky a etiketovací jednotky odpovídající nejnovější legislativě.

Blistrovací linka B 1240

Velmi spolehlivá a žádaná blistrovací linka, která splňuje technologické standardy blistrovacích linek vyšších řad - linka s vynikajícím poměrem cena/výkon, která je určená pro flexibilní balení pevných a nadávkovaných kapalných produktů dle GMP standardů. Linka B 1240 je velmi jednoduše ovladatelná. Formátovací díly jsou cenově dostupné a lehké, díky čemuž je zajištěna rychlá a jednoduchá transformace linky pro výrobu nového produktu.

PDF download

 

Blistrovací linka UPS 5

Spolehlivé vylepšení prodejně nejúspěšnější blistrovací linky od společnosti Uhlmann - vykonná linka určená pro balení pevných a nadávkovaných kapalných produktů. Modulární koncept rámu umožňuje zvolit různé zákaznické konfigurace.

PDF download

 

Blistrovací linka UPS 1030 ET

UPS 1030 ET je výkonný model s plošným těsněním blistrů. Označení ET znamená, že linka pracuje v jednotaktovém provozním modu, tj. že všechny hlavní procesy (formování, těsnění, oddělování blistrů) jsou ve stejném cyklu. K posunu dochází pomocí centrálního pohonu. Pohyb materiálu uvnitř linky je proto přetržitý, krokovitý. Model UPS 1030 ET si poradí se všemi aplikacemi a různými variantami balení, které lze v moderním farmaceutickém průymslu najít.

PDF download

Blistrovací linka B 1660

Inovativní, vysoce výkonná, procesně spolehlivá blistrovaci linka, která dokáže balit všechny druhy pevných produktů jako jsou tablety, kapsle, potahované tablety. Linka je vhodná pro všechny typy formovacích materiálů. V nabídce je jak varianta s přetržitým, krokovým pohybem, určená pro balení s použitím speciálních krycích materiálů, laminátů nebo pro testovací balení, tak varianta s rotačním těsněním pro standardní výrobu blistrů.

Datasheet with intermittent platen sealing

Datasheet with continuos rotary sealing 

 

Blistrovací linka B 1880

Rychlejší, se zlepšenou ergonomií a vyšší efektivitou. V současné době nejrychlejší blistrovací linka na světě - B 1880 diktuje standardy ve velkokapacitní výrobě blistrů. V nabídce je jak varianta s přetržitým, krokovým pohybem, určená pro balení se speciálními krycími materiály, lamináty nebo pro testovací balení, tak varianta s rotačním těsněním pro standardní výrobu blistrů.

Datasheet with intermittent platen sealing

Datasheet with continuos rotary sealing

 

Kartónovací linka C 130

Nejmenší kartonovací linka od společnosti Uhlmann s přetržitým pohybem, ideální pro balení blistrů. Linka C130 je určena pro balení malých a středních šarží, vyniká svojí vysokou spolehlivostí a dlouhou životností. Ke kartónovačce je k dispozici četné příslušenství šité na míru každé aplikaci.  

PDF download

 

Kartónovací linka C 2155

Poslední generace kartónovací linky s přetržitým pohybem disponující jednoduchým, intuitivním ovládáním. Kartónovačka C 2155 je vynikající pro balení pevných a nadávkovaných kapalných farmaceutických produktů: láhvičky, vialky, obálková balení, malé zásobníčky, ale také ampule, blistry s injekcemi, inhalátory a medicinální produkty. Linka je ideální pro balení malých až středních šarží.

PDF download

 

Kartónovací linka C 2156, C 2206

Kontinuální kartónovací jednotky pro široké spektrum aplikací s rozměry až 6". Kartónovačky C 2156 a C 2206 jsou ideální řešením, pokud je vyžadováno velmi flexibilní balení malých a střední šarží láhviček, vialek, polštářovitých balení a rozměrnějších blistrů.  

PDF download

 

Kartónovací linka C 2305, C 2504

Kontinuální kartónovací linky s inovativním designem, který je předurčuje k maximálnímu výkonu při vlastním i zákázkovém balení. Kartónovačka C 2305 má maximální kapacitu na výstupu 300 krabiček/minutu. Model C 2504 s maximální kapacitou 500 krabiček/minutu je nejrychlejší linkou svého druhu na světě.  

PDF download

 

Blister Express Center 300

Nízké pořizovací a provozní náklady, vysoká výkonnost jde u jednotky BEC 300 ruku v ruce s vysokou kvalitou provedení. BEC 300 je výhodným spojením blistrovací a kartónovací jednotky do jedné linky, která je kratší než osm metrů. Blistrovací linka BEC 300 je ideální pro balení všech typů pevných produktů s využitím rozmanitých formovacích materiálů v šaržích od 10 000 do 70 000 balení.


PDF download

 

Blister Express Center 500

Vyjímečná flexibilita a maximální efektivita jde u jednotky BEC 500 ruku v ruce s prémiovou kvalitou zpracování od společnosti Uhlmann. BEC 500 je výhodným spojením dvojřadové blistrovací jednotky a kartónovací jednotky do jedné linky kratší než deset metrů. Blistrovací linka BEC 500 je ideální pro balení všech typů pevných produktů s využitím rozmanitých formovacích materiálů ve středně velkých šaržích.PDF download

 

Zařízení na přetahování folií S 3015, S 3025, S 3040

Zařízení na přetahování fólií (typ S) agreguje sady krabiček do větších celků. Tyto větší celky jsou následně pevně přetaženy plastovou fólií. Do této kategorie spadají tři různé typy jednotek: jednotka S 3015, S 3025 a S 3040. Všechny jednotky jsou vysoce efektivní, prostorově nenáročné a za atraktivní cenu.

PDF download

 

Zařízení na přetahování folií E 3025, E 3040

Zařízení na přetahování fólií (typ E) agreguje sady krabiček do větších celků. Tyto větší celky jsou následně pevně přetaženy plastovou fólií. Do této kategorie spadají dva typy jednotek: jednotka E 3025 a E 3040. Spolehlivé a přesné stažení fólie těmito zařízeními je známkou vysoké kvality a dělá zařízení velmi efektivním. Zařízení je schopno kompletovat krabičky umístěné ve více řadách.


PDF download

 

Zařízení na kompletní zabalení do folie E 3060

Zařízení na přetahování fólií (typ 3060) se striktně farmaceutickým designem, které je schopno zkompletovat dohromady sadu krabiček, kterou následně pevně ovine krycí fólií. Nadbytečná fólie je na krajích ohnuta a zatěsněna. Zatěsnění sady krabiček je dodatečnou ochranou proti padělaní originálních léčiv, protože její případné otevření bude okamžitě viditelné.

 


PDF download

 

Zařízení na balení do krabic E 4004, E 4012

Zařízení na balení sady krabiček do transportních, kartónových obalů (E 4004 a E 4012). Všechny kroky od rozložení kartónové krabice, přes její naplnění sadou krabiček, uzavření a přelepení navrchu i vespod lepicí páskou nebo zalepení lepidlem jsou velmi dobře propracovány, což předurčuje tato zařízení ke spolehlivému, efektivnímu a přesnému provozu. Oba modely se vyznačují uživatelsky velmi příjemným ovladáním, dobrou čistitelností, malými rozměry a zajímavou cenou.

PDF download

 

Paletizační jednotka P 5020

Paletizační jednotka P 5020 umisťuje produkt v transportních krabicích na palety. Jednotka je vyráběna v souladu s GMP požadavky. Důraz je kladen na maximální kompatibilitu se stávajícími zařízeními, flexibilitu směrem k požadavkům zákazníka, na optimální výkon a komfort obsluhy.

PDF download

 

Integrated Bottle Center 120

The Integrated Bottle Center 120 je flexibilní a vysoce efektivní jednotka na balení různorodých pevných produktů malých až středních šarží do láhviček. Jedná se o plně automatizovanou jednotku s monoblokovým designem, která v sobě zahrnuje všechny funkce nezbytné pro balení do láhviček. Právě monoblokový design zajišťuje, že jednotka je v průměru o 20% efektivnější než podobné jednotky seskládané z jednotlivých komponent od různých výrobců.  

PDF download

 

Integrated Bottle Center 240

Integrated Bottle Center 240 je integrovaný systém pro nepřetržité plnění tablet a kapslí do láhviček, s maximální produktivitou, navržený v plném souladu s farmaceutickými principy. Dochází zde ke kombinaci veškerých klíčových funkcí vyžadovaných při balení tablet a kapslí v jednom jediném zařízení: od inovativního konceptu počítání a dávkování produktu až po uzavírání a utěsňování láhviček.  

PDF download

 

Etiketovačka L 180

Etiketovačka L 180 od společnosti Uhlmann je flexibilní zařízení s kontinuálním pohybem, konstruované plně v souladu s GMP předpisy. Vzhledem ke kapacitě až 180 láhviček/minutu je etiketovačka ideálním doplňkem pro plnící a balící linky pro láhvičky - Integrated Bottle Center 120. Velký formátový rozsah a flexibilita jsou jejími klíčovými znaky. Zařízení dokáže efektivně etiketovat kulaté, oválné, kvádrové plastové i skleněné láhvičky.  


PDF download

 

Etiketovačka L 250

Etiketovačka L 250 od společnosti Uhlmann je flexibilní zařízení s kontinuálním pohybem, konstruované plně v souladu s GMP předpisy. Výstupní kapacita je 250 láhviček/minutu. Velký formátový rozsah a rychlost transformace na nový produkt jsou jejími klíčovými znaky. Zařízení dokáže efektivně etiketovat plastové i skleněné láhvičky od 25 do 125 mm v průměru.

PDF download