PRINZING

Peter Prinzing GmbH je středně velká rodinná inženýrská společnost s dlouholetou tradicí, která má své kořeny v srdci Šwábských Alb. Současná strategická pozice společnosti uprostřed Evropy, spojující se na křižovatce dvou hlavních dálnic, na severu s jihem a východem se západem, je perfektní situací pro dodávky výrobků do všech částí světa.

Rodinné podnikání se skutečným smyslem pro vlastní historii nyní úspěšně provozuje čtvrtá generace rodiny Prinzing. Před více než 100 lety bylo v Urspringu pracováno v malé kovárně. Výsledkem je společnost, která se rozvíjela ve dvou hlavních oblastech činnosti: stroje na zpracování plechů a systémy pro odstraňování hnoje. Stejně odlišné divize, mají společný rys: společnost Peter Prinzing GmbH je jedním z lídrů na trhu v obou oblastech. To je částečně způsobeno vysokou kvalitou a neustálým vývojem standardních produktů a jednak možností poskytnout zákazníkovi individuální řešení jeho úkolu, a to díky zkušenostem získaným po desetiletí.

 Kvalita byla vždy klíčovým faktorem pro spokojenost zákazníků. Zajištění kvality je proto důležitou součástí naší produkce. Jako logický důsledek byl náš systém řízení jakosti před několika lety certifikován podle normy ISO 9001: 2008

PRINZING Čtyřválcová zakružovačka plechu

Čtyřválcová zakružovačka plechu RBA v sobě spojuje vysokou přesnost a rychlost a proto se hodí pro každou moderní výrobu trubek. RBA je možné využít v běžném provozu s ručním vkládáním a odebíráním materiálu nebo implementovat do kompletně automatizované linky. Moderní řídící systém umožňuje nejen ukládat programy, ale také propojení s dalšími stroji ve výrobě. Umožňuje zakružovat jak kruhové trubky, tak další tvary jako ovál, čtverec, trojuhelník.
Válce se nastavují plynule pomocí elektromotoru. Motorické je vtahování plechu, předohyb a pohyb dorazů pro správnou pozici plechu.
Stroj je možné osadit automatickým vyhazovačem zakroužených trubek včetně pneumaticky ovládaného zámku vrchního válce.

 

 

Prospekt v  PDF

 

 

PRINZING tříválcová zakružovačka plechu

Tříválcové zakružovačky s elektromotorem (RME) prokazují již několik desetiletí svoji vysokou flexibilitu a spolehlivost. Zakroužení je provedeno pomocí vrchního a spodního poháněného válce. Jednorychlostní motor je ovládán dvojicí pedálů pro pohyb plechu vpřed a vzad. Nastavení požadovaného průměru zakroužení se provádí manuálně nastavením zadního válce se znázorněním polohy.

 

 

Prospekt v  PDF