Bickel&Wolf / Testovací přístroje 
[ O Firmě ... ]
[ Novinky ]
[ Armatury ]
[ Stroje ]
[ Testovací přístroje ]
[ Kontakt ]

Testovací přístrojeErichsen - logo

Přední světový výrobce v testování strojů a přístrojů určených pro zkoušky nátěrů a plechů!

Jako světová jednička známých a osvědčených testovacích strojů a přístrojů v nátěrovém průmyslu zaručujeme, že naše zkušenosti a znalosti jsou uplatňovány při rozvoji našich výrobků.

Výsledkem jsou dokonalé a inovativní produkty vysoké kvality a dlouhé životnosti, s minimálními požadavky na servis. Tyto produkty splňují celosvětové požadavky v oblasti zkušebnictví a dokonce překračují mezinárodní nároky na přesnost.

Erichsen Reference Class je naší odpovědí potřebám na kontrolu přesnosti měření zkušebních přístrojů popsány v "Quality Management" standardech. Ke všem přístrojům REFERENCE CLASS je dodáván Certifikát výrobce M (v souladu s DIN 55350, část 18!). Přehledná identifikace produktů přispívá k jejich snadnému vyhledávání.

Příznačné pro přístroje v ohledu kvality jsou vysoce precizní měřící zařízení kalibrováné za pomocí měřícího zařízení a certifikováné dle DKD. Tímto jsou zaručeny dodávky přesných měřících přístrojů, které splňují ty nejpřísnější požadavky. Vstupní inspekce uživatele již není třeba, což znamená snížení nákladů ve Vaší společnosti.

Jsme schopni Vám taktéž na požádání zkalibrovat a opatřit certifikátem přístroje Erichsen, které již máte v užívání.


Výrobky firmy ERICHSEN jsou podle oblastí ve zkušebnictví přehledně rozděleny do čtyř katalogů:

Erichsen - zkoušení plechů Erichsen - povrchové úpravy Erichsen - korozivní zkoušky Erichsen - metrologie
Zkoušení plechů Povrchové úpravy Korozivní zkoušky Metrologie
PDF katalog
(1062 kB)
PDF katalog
(1767 kB)
PDF katalog
(911 kB)
PDF katalog
(729 kB)

Po základním výběru dle skupiny produktů nebo typu testu, následně obdržíte detailní technické informace pro každý jednotlivý přístroj. Vyplňte prosím faxový poptávkový formulář na poslední straně těchto katalogů a zašlete naší společnosti nebo nás kontaktujte e-mailem či telefonicky.

Poptávkový formulář

Bickel & Wolf - Na Okraji 335/42, 162 00 Praha 6, Česká republika - Tel: +420 257 320 278 - Fax: +420 257 320 061 - e-mail
made by nuabi ++ free consultations ++ webdesign ++ hosting ++ JAVA, C++ application development ++ FreeBSD, Linux server administration ++ high quality for low prices