PRINZING

Peter Prinzing GmbH je středně velká rodinná inženýrská společnost s dlouholetou tradicí, která má své kořeny v srdci Šwábských Alb. Současná strategická pozice společnosti uprostřed Evropy, spojující se na křižovatce dvou hlavních dálnic, na severu s jihem a východem se západem, je perfektní situací pro dodávky výrobků do všech částí světa.

Rodinné podnikání se skutečným smyslem pro vlastní historii nyní úspěšně provozuje čtvrtá generace rodiny Prinzing. Před více než 100 lety bylo v Urspringu pracováno v malé kovárně. Výsledkem je společnost, která se rozvíjela ve dvou hlavních oblastech činnosti: stroje na zpracování plechů a systémy pro odstraňování hnoje. Stejně odlišné divize, mají společný rys: společnost Peter Prinzing GmbH je jedním z lídrů na trhu v obou oblastech. To je částečně způsobeno vysokou kvalitou a neustálým vývojem standardních produktů a jednak možností poskytnout zákazníkovi individuální řešení jeho úkolu, a to díky zkušenostem získaným po desetiletí.

 Kvalita byla vždy klíčovým faktorem pro spokojenost zákazníků. Zajištění kvality je proto důležitou součástí naší produkce. Jako logický důsledek byl náš systém řízení jakosti před několika lety certifikován podle normy ISO 9001: 2008

PRINZING Okružní nůžky

Okružní nůžky Prinzing KSE se vyrábějí jak v ručních, tak v elektrických variantách. Maximální tloušťka plechu až do 10mm, maximální průměr řezaného otvoru až do 4000mm dle typu stroje. Všechny varianty mohou disponovat příslušenstvím pro tvorbu vnitřních a vnějších lemů.

 

 

Prospekt v  PDF