H.M. TRANSTECH

Společnost H.M. Transtech s.r.o. je rodinná firma založená v roce 1997, která se od svého vzniku věnuje vývoji a výrobě strojů na zpracování plechu.
Tabulové nůžky a ohýbací stroje jsou zárukou technicky i cenově optimálních strojů.

Elektromechanická ohýbačka TFM

Motorické ohýbačky TFM jsou lehké stroje vyznačující se rychlostí a jsou vhodné pro výrobu součástek z tenkého plechu různých materiálů. Excentrický pohon přítlačného nosníku a rychlé nastavení ohybnice na požadovanou tloušťku ve spojení s intuitivním ovládáním umožňuje jednoduchou obsluhu pomocí nožního pedálu.

 

Prospekt v  PDF   

 

 

Semimotorická ohýbačka UNIM

Unikátní řešení stroje, kde se kombinují výhody ručních a motorických strojů. Přítlačná síla je vyvozená ručně, přes excentr a ohýbací síla je zabezpečena elektromotorem. Stroje tohoto typu můžou být vybaveny ručním anebo motorickým zadním dorazem, který zefektivní práci na stroji. Pro stříhání tenkých plechů do tloušťky 0,8mm je možné dodat ruční kotoučové nůžky.

 

Prospekt v  PDF   

 

 

Elektromechanická ohýbačka SLF

Motoricka ohýbačka SLF pokrývá širokou škálu využití při výrobě jednoduchých i složitých výrobků až do délky 4m.
Excentrický pohon přítlačného nosníku zabezpečuje maximální rychlost a požadovanou přítlačnou sílu.
Otevření přítlačného nosníku současně se zpětným pohybem ohýbacího nosníku zkracuje ohýbací cyklus stroje.
Ohýbací nosníku je vybaven systémem předpětí (crowning system) lišty, což umožňuje dosáhnout požadovanou přesnost v celé délce ohybu

 

Prospekt v  PDF   

 

 

Elektromechanická ohýbačka TSM

Motorická ohýbačka kategorie TSM představuje výkonné zařízení střední třídy s možností ohýbání výrobků až do délky 4m.
Přítlačná síla je vyvozena dvojicí trapézových šroubů po stranách přítlačného nosníku.
Ohýbací nosník je tuhé svařované konstrukce a vybavený systémem předpětí (crowning system) lišty, což umožňuje požadovanou přesnost po celé délce ohybu. Přestavení ohýbacího nosníku na požadovanou tloušťku plechu je velmi jednoduché a rychlé díky rychloupínacím fixátorům.

 

Prospekt v  PDF   

 

 

Elektromechanická ohýbačka MAXI

Ohýbačka typu MAXI patří mezi nejvýkonnější zařízení z hlediska kapacitních možností při ohýbání materiálu délky až 4m při tloušťce 3mm.
Nosné části stroje jsou vyrobené jako masivní svařovaná konstrukce což ve spojení s výkonnými elektromotory zabezpečuje požadované výkonové parametry.
Dvojice trapézových šroubů pohání přítlačný nosník, který vyvozuje požadovanou přítlačnou sílu na stůl stroje. Ohýbací nosník má taktéž oboustranný pohon, který eliminuje jeho zkroucení u delších pracovních délek.

 

Prospekt v  PDF