Bickel & Wolf / O firmě 
[ O Firmě ... ]
[ Novinky ]
[ Armatury ]
[ Stroje ]
[ Testovací přístroje ]
[ Kontakt ]

O firmě

Firma Bickel & Wolf spol. s r.o. byla založena v roce 1990 jako dceřiná pobočka rakouské firmy BICKEL & WOLF GMBH, Wiener Straße 53, 3002 Purkensdorf, stejně jako další pobočky na Slovensku, Rumunsku, Maďarsku, Bulharsku, Slovinsku.

Naše firma je samostatně hospodařící s přímými kontakty na výrobce resp. dodavatele z nichž u řady máme exklusivní postavení v ČR. Zboží zákazníkům dodáváme přímo nebo na místa dle jejich požadavků.

Filosofie naší firmy vychází z kvality a zkušeností našich pracovníků. Zaměřujeme se na kvalitu výrobků ač musíme reagovat na konkurenci a nízké ceny. Zajistili jsme si certifikaci námi prodávaných výrobků, takže jsme schopni dodávat firmám které se zabývají propan-butanem, zemním plynem, vzdušnými plyny a uhlovodíky.

V současnosti jsme jednou ze známých obchodních, servisních a poradenských firem v oblasti armatur a technologií na českém trhu.


Bickel & Wolf - Na Okraji 335/42, 162 00 Praha 6, Česká republika - Tel: +420 257 320 278 - Fax: +420 257 320 061 - office-cz@bickel-wolf.com
made by nuabi ++ free consultations ++ webdesign ++ hosting ++ JAVA, C++ application development ++ FreeBSD, Linux server administration ++ high quality for low prices